ФОТО: „Боли глава“ – Дара Бубамара каква што не сте ја виделе досега

Loading...

Дара Бубамара во провокативно издание.Фолк пејачката на отворањето на една српска телевизија се појавила во провокативен краток бел фустан. Белиот сатенски фустан одлично ја истакнува нејзината фигура, но од деколтето дефинитивно боли глава.
Целосниот стајлинг Дара го има надополнето розов кармин и светло розова боја на коса.
Погледнете како изгледа сето тоа на следната страна:

Фолк пејачката на отворањето на една српска телевизија се појавила во провокативен краток бел фустан. Белиот сатенски фустан одлично ја истакнува н

loading...
Loading...