Фото: Бритни Спирс повеќе не е „плавуша“?

Loading...

Популарната пејачка Бритни Спирс очигледно сака да си игра со бојата на својата фризура, па своите препознатливи локни ги заменила со друга боја.Пејачката од сега е бринета, а со новата фризура се пофалила и на својот Инстаграм профил!
Погледнете како изгледа таа сега…

Пејачката од сега е бринета, а со новата фризура се пофалила и на својот Инстаграм профил!
Погледнете како изгледа таа сега…

loading...
Loading...