ФОТО: Цеца доби УРНЕБЕСЕН фотошоп!

Во низата креативни фотошоп фотографии, се појави и оваа која навистина ги насмеа корисниците на социјалните мрежи.Имено, фотографијата е направена според стиховите од песната на познатата пејачка Цеца Ражњатовиќ „Кад би био рањен“.
Ова е уште една потврда дека човечката креативност нема граници!
Фото: ФејсбукИмено, фотографијата е направена според стиховите од песната на познатата пејачка Цеца Ражњатовиќ „Кад би био рањен“.
Ова е ушт

Пронајдете не на следниве мрежи: