Фото: Дали е можно?Оваа актерка има само 23 години а има толку многу целулит!

Убавицата Кимберли Гарнер едвај се изборила со ветерот, кој и го подигнал розевиот фустан и потполно и го открил задникот и чипкастите гаќички.Иако таа има витка линија, и нејзиниот задник е во доста добра форма сепак она што беше највпечатливо е нејзиниот целулит кој го има оваа млада актерка на своите 23 години…
Погледнете…

 
Иако таа има витка линија, и нејзиниот задник е во доста добра форма сепак она што беше највпечатливо е нејзиниот целулит кој го има оваа млада акт

Пронајдете не на следниве мрежи: