Фото: Дали Елена Ристевска ќе успее да ве насмее со оваа фотка?!

Loading...

Насмевнете се со Елена Ристевска!„Денеска е ден на насмевките. Морав да ви изнудам по една насмевка со сликава.“
Со ваква порака до своите фанови, пејачката Елена Ристевска објави неколку фотографии на кои е облечена во дрес на еден најдобрите НБА играчи Коби Брајант.
Погледнете ја фотографијата на следната страна:

Дали Елена успеа да ве насмее?!„Денеска е ден на насмевките. Морав да ви изнудам по една насмевка со сликава.“

loading...
Loading...