Фото: Дали ја препознавате?

Пејачката Ферги на својот Инстаграм профил сподели фотографија од своето детство. Дали би ја препознале?Таа е во одмината бременост и го чека своето прво дете со сопругот Џош Духамел.
Очигледно доаѓањето на синчето на свет ја потсети на нејзиното детство, па прикачи фотографија каде позира во стил на дама.
Под фотографијата напиша дека отсекогаш сакала добра забава.
Таа е во одмината бременост и го чека своето прво дете со сопругот Џош Духамел.
О

Пронајдете не на следниве мрежи: