Фото: Дали ова момче го заборави шорцот во теретана?

Loading...

Можеби неговата девојка е позната по провокативните фотографии, но ова момче го редефинитраше значењето за краток шорц.Дејвид, момчето на британската манекенка Кели Брук е фатен додека ја напуштал теретаната во бела маичка и….хм, да речеме шорц за вежбање, кој ги откри скоро сите негови адути. Мораме да признаеме дека овој шорц повеќе изгледа како долна отколку спортска облека, а неговиот скандалозен изглед ја забавуваше и неговата девојка.

А како не би…Погледнете:

 Дејвид, момчето на британската манекенка Кели Брук е фатен додека ја напуштал теретаната во бела маичка и….хм, да речеме шорц за вежбање, кој ги

loading...
Loading...