Фото: Даниел Кајмакоски им го честиташе празникот на своите фанови

Loading...

Христос Воскресе!Христос Воскресе – им ги честиташе Даниел Кајмакоски празниците на своите фанови.
На неговата фан страница е објавена фотографија на која популарниот Македонец пали свеќа во еден од православните храмови.
 Христос Воскресе – им ги честиташе Даниел Кајмакоски празниците на своите фанови.
На неговата фан страница е објавена фотографија на

loading...
Loading...