Фото: Дански пар имаа секс на фудбалски терен!!!

Неверојатна фото-сторија ни доаѓа од Данска, каде по мечот меѓу екипите на Брондби и Рандерс, на теренот се случил мошне невообичаен настан.Имено, натпреварот заврши без голови, па така 16 илјадната публика немаше во што да ужива на фудбалскиот натпревар.
По мечот, откако стадионот се испразнил, млад пар се ставиле во акција, имале секс на теренот, но за кратко биле избркани од обезбедувањето.Имено, натпреварот заврши без голови, па така 16 илјадната публика немаше во што да ужива на фудбалскиот натпревар.

Пронајдете не на следниве мрежи: