Фото: Џастин Бибер е седма најбарана жена на Интернет?!?!

Дали е ова некоја зафрканција или вистина? Познатиот пејач Џастин Бибер се најде на листата на најбарани ЖЕНИ на Интернет. Тој е на седмата позиција, пред Мајли Сајрус, а по него е фамозната Бритни.
Како изгледа тоа погледнете од фотографијата.

 
 
 Дали е ова некоја зафрканција или вистина? Познатиот пејач Џастин Бибер се најде на листата на најбарани ЖЕНИ на Интер

Пронајдете не на следниве мрежи: