ФОТО: Девојчето што ја испеа „Ех тој Тоше“ се омажи со поранешниот на Лила Филиповска

Loading...

Девојката која го испеа хитот „Ех тој Тоше“ и ракометарот кој во јавноста се прослави по врската со Лила Стојановска, викендов направија прекрасна свадбена прослава.Неконвенционалниот изглед на Ристиќ, како и елегантниот изглед на Дејан Пецаковски дефинитивно ќе ве натераат да помислите дека ова не е стандардна, туку модерна бајка, која тие ја прославија во друштво на своите најблиски роднини и пријатели.

Неконвенционалниот изглед на Ристиќ, како и елегантниот изглед на Дејан Пецаковски дефинитивно ќе ве натераат да помислите дека ова не е стандардна

loading...
Loading...