Фото: Девојката која го стопи Шварценегер

Loading...

Шварценегер излезе повторно со својата мистериозна русокоса. Нивниот втор состанок бил исполнет со големи насмевки и срамежливи погледи.

Арнолд се трудел многу да ја забавува и да ја шармира младата дама, а таа пред него не можела да остане рамнодушна.
Биле излезени во ресторанот „Фиг“ во Санта Моника, а Терминаторот се трудел да не се стопи од девојката.

Очигледно поранешниот гувернер на Калифорнија и познат актер решил да ги преброди проблемите од минатато во врска со емотивниот живот, иако минатиот месец изјави дека се уште се надева на љубовта на неговиот живот Марија Шрајвер која после 25 години брак, поднесе барање за развод.

Извор:kurir.mkШварценегер излезе повторно со својата мистериозна русокоса. Нивниот втор состанок бил исполнет со големи насмевки и с

loading...