Фото: Дибиров се сликаше со паричката што му ја расцепи главата!

На Фејсбук профилот Тимур Дибиров постираше фотографија со фластер на главата и паричка во раката.Над сликата стои коментар: Со паричката од вчера, фала многу!
Колку за потсетување, Тимур Дибиров на синоќешниот меч против Металург беше погоден во главата и тоа од трибината каде беа сместени „Комитите“.Над сликата стои коментар: Со паричката од вчера, фала многу!
Колку за потсетување, Тимур Дибиров на синоќешниот меч против Металург беше п

Пронајдете не на следниве мрежи: