Фото: Џулија Робертс и понатаму е „Preety woman“

Loading...

Џулија Робертс во далечната 1990 година го засени светот со улогата на згодна проститутка во филмот “Preety woman“ во кој нејзин партнер беше Ричард Гир.По 24 години подоцна, нејзината појава и понатаму го одзема здивот.
46 годишната актерка ги покажа своите неверојатни нозе, облечена само во мрежести хулахопки и црно палто, седејќи во скутот на Идрис Елб, британски актер и музичар. Мајката на три деца позирала за потребите на насловната страна на магазинот “Vanity Fair“.По 24 години подоцна, нејзината појава и понатаму го одзема здивот.
46 годишната актерка ги покажа своите неверојатни нозе, облечена само в

loading...
Loading...