Фото: Дури и Бред Пит би можел да се збуни!

Оваа згодна девојка се вика Лиза Сандс, таа е Шпанка што живее во Лондон и е иста како  Анџелина Џоли.Оваа згодна девојка се вика Лиза Сандс, таа е Шпанка што живее во Лондон и е иста како  Анџелина Џоли.
До пред неколку години била непозната обична девојка, ама откако поставила свое видео на Јутјуб, нејзината кариера тргнала во сосема друга насока. Не ени чудо што денес Лиза добива многу ангажмани во модната агенција Сузан Скот во Лондон. Агенцијата е всушност специјализирана за модели кои многу личат на некои од познатите јавни лица, па тука се и двојничките (повеќе од нив) на Кејт Мидлтон, Индијана Џонс, Ева Лонгорија, Ријана, Џорџ Клуни….
Погледнете ја галеријата на ТЗМ.МКОваа згодна девојка се вика Лиза Сандс, таа е Шпанка што живее во Лондон и е иста како  Анџелина Џоли.

Пронајдете не на следниве мрежи: