Фото: Две деца, 35 години и…ваков изглед!

Loading...

Јелена Карлеуша провоцира со својот сексапил.Дека напорната работа во животот- но и во теретана – се исплати, оваа пејачка знае најдобро.
На својот Фејсбук профил Јелена Карлеуша прикачи фотографија на која ги покажува своите стомачни мускули, но она што веднаш паѓа во очи е прекратката маичка и уште пократкиот шорц кој го носи.
„Две деца,  години и напорна работа #youbetterworkbitch“, напиша таа заедно со оваа провокативна фотографија.Дека напорната работа во животот- но и во теретана – се исплати, оваа пејачка знае најдобро.
На својот Фејсбук профил Јелена Карлеуша

loading...
Loading...