Фото: Е ова е ЗГОДНО ТЕЛО!

Loading...

Селма Хаек навистина изгледа прекрасно!На сите ни е добро познато дека таа има совршени облини- но овие фотографии сепак позитивно не изненадија. 
Имено, таа уживаше на јахта со својот сопруг а папраците успеаа да ја уловат во црното бикини кое соврешено и стои. 
Вообичаено 48-годишна мајка ретко изгледа вака- но мило ни е што таа е совршена!
 На сите ни е добро познато дека таа има совршени облини- но овие фотографии сепак позитивно не изненадија. 
Имено, таа уживаше на јахт

loading...
Loading...