Фото: Едвај спаси жива глава при ужасна сообраќајка со својот мерцедес

Еден возач избегнал сигурна смрт при ужасна несреќа со својот „мерцедес“ Е-класа на автопатот близу Варвик, Англија.Очевидците кажуваат дека автомобилот со огромна брзина удрил во камион и останал заробен и здробен под истиот, подолго време. 
За среќа никој не бил сериозно повреден, а возачот бил пренесен во болница со помали повреди на ногата и болки во грбот, пишува „Daily mail“.Очевидците кажуваат дека автомобилот со огромна брзина удрил во камион и останал заробен и здробен под истиот, подолго време. 
За

Пронајдете не на следниве мрежи: