Фото: Елена Ристевска сега е русокоса!

Елена објави фотографија со која ги изненади фановите.Имено, таа сега има нов имиџ. Од згодна бринета сега стана згодна русокоса.
Дали пејачката ја променила бојата на коса за потребите на некој професионален ангажман или не, останува да видиме.
Погледнете….

 Имено, таа сега има нов имиџ. Од згодна бринета сега стана згодна русокоса.
Дали

Пронајдете не на следниве мрежи: