Фото: Емина повторно мами воздишки со својот изглед, но нешто недостасува…

Loading...

Мораме да признаеме дека Емина изгледа преубаво во овој црвен фустан, но дали ви недостасува нешто?Минатата емисија на најгледаното музичко шоу во регионот Х-Фактор, поп-пејачката и судија шоуто,ја запали публиката  со длабокото деколте, а пред почеток на денешното издание Емина ги израдува фановите со нова фотографија.
Пеачката под фотографијата напиша:
-„ Спремна сум за петтиот настап во живо. Дали сте вие спремни? Почнуваме“

Мораме да признаеме дека Емина изгледа преубаво во овој црвен фустан, но дали ви недостасува нешто?
Можеби она нејзино деколте од кое “боли глава“?Минатата емисија на најгледаното музичко шоу во регионот Х-Фактор, поп-пејачката и судија шоуто,ја запали публиката  со длабокото деколте, а п

loading...
Loading...