Фото: Еве како беа пречекани фудбалерите на Реал Мадрид!

Екипата на Реал Мадрид е новиот европски клупски шампион. Реал во финалето од Лигата на шампионите одиграно синоќа во Лисабон го со

Пронајдете не на следниве мрежи: