Фото: Еве како ќе изгледа Ана Михајловски Грубин вечерва на сцената на Х – Фактор!

Loading...

Ана Михајловски Грубин е новата водителка на Х – Фактор која вечерва ќе ја краси сцената покрај жирито и досегашните натпреварувачи.Дарко Поповиќ, на Твитер објави фотографија на која можеме да видиме како ќе изгледа Ана вечерва.
За нејзиниот стајлинг се погрижи Бојана Рајиќ, која неодамна го отвори бутикот “Pearls&Trash”.
Погледнете и вие како вечерва ќе изгледа новата водителка на Х – Фактор!

Дарко Поповиќ, на Твитер објави фотографија на која можеме да видиме како ќе изгледа Ана вечерва.
За нејзиниот стајлинг се погрижи Бојана Р

loading...
Loading...