Фото: Фармерките ја издадоа – Ким го прошета целулитот по улица!

Loading...

Ким Кардашијан во последно време се облекува многу елегантно, па ја гледаме во долги фустани и други софистицирани модерни комбинации.
Меѓу

loading...
Loading...