Фото: Фолк пејачката Сузана Гавазова се омажи во Шведска!

Loading...

Сузана Гавазова денес официјално станала сопруга на  својот сакан Јасмин Курузовиќ, заради што таа веќе извесен период е во Шведска.
Д

loading...
Loading...