Фото: Гаќичките на Гога главна тема на социјалните мрежи!

Гога ги запали фановите :)Гога Секулиќ  на својот Фејсбук профил објави  провокативна фотографија на која позира во бела провидна облека под која носи единствено гаќички и градник. Гога со оваа фотографија буквално ги запали фановите.Гога Секулиќ  на својот Фејсбук профил објави  провокативна фотографија на која позира во бела провидна облека под која носи единствено г

Пронајдете не на следниве мрежи: