Фото: Голи гради за поддршка на Антиќ!

Loading...

Фановите на капитенот на македонската кошаркарска репрезентација даваат максимални напори да обезбедат доволен број гласови за учество на Антиќ на овогодинешниот Ол Стар натпревар.Така, се појави и оваа фотографија од голи гради на некоја девојка која се гледа дека е негов голем фан…
Така, се појави и оваа фотографија од голи гради на некоја девојка која се гледа дека е негов голем фан…

loading...
Loading...