Фото: „ГРМИ“ во арената во Скопје, спектаклот „зачинет“ со убава кореографија на трибините

Стартуваше ракометниот спектакл во арената „Борис Трајковски“.Металург и Колдинг ја започнаа битката за пласман на четвртфиналето во Лигата на Шампионите.
Повеќе на спорт365Металург и Колдинг ја започнаа битката за пласман на четвртфиналето во Лигата на Шампионите.
Повеќе на

Пронајдете не на следниве мрежи: