Фото: Хајди Клум покажа премногу

Loading...

На секое доделување на Оскарите, барем една позната убавица не почестува со речиси целосно покажување на градите, а оваа година тоа го стори германскиот модел Хајди Клум.
Манекенката не се појави на црвениот тепих, но затоа пристигна на традиционалната забава на Елтон Џон „AIDS Foundation Oscar party“.
 
Таа носеше златна креација од Џулијен Мекдоналд која дефинитвно повеќе откриваше отколку што покриваше, барем кога во прашање е деколтето.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...