Фото: Хакер влезе во телефонот на Лоренс – Има и што да се види!

Џенифер Лоренс очигледно многу сака да се слика разголена, но тоа се покажа како лош потег откако хакер успеа да влезе во нејзиниот телефон и јавно

Пронајдете не на следниве мрежи: