Фото: Хурем направи забава за добредојде на малата „Султанка“

Познатата турска актерка Мерјем Узерли, најпозната по улогата на Хурем во серијата  „Величествениот“, во Берлин организирала забав

Пронајдете не на следниве мрежи: