Фото: И Катарина на одмор во Куба!

Loading...

Катарина и прави друштво на Тамара во Куба!Најпознатата македонска топ-моделка Катарина Ивановска ѝ се придружи на Тамара Тодевска која одмара на Куба.
Популарната Кики и пејачката Тамара приватно се многу добри пријателки. Иако Кики по новогодишните празници замина за САД каде што одлично ѝ тече манекенската кариера, сега најде време да ѝ се придружи на Тамара на Куба.

Најпознатата македонска топ-моделка Катарина Ивановска ѝ се придружи на Тамара Тодевска која одмара на Куба.
Популарната Кики и пејачката Т

loading...
Loading...