Фото: И Македонците му оддадоа почит на Пол Вокер

Што повеќе да се каже…..Еве како еден Македонец се прости од својот омилен актер Пол Вокер кој загина пред два дена во страотна сообраќајна несреќа.
Извор: off.net.mkЕве како еден Македонец се прости од својот омилен актер Пол Вокер кој загина пред два дена во страотна сообраќајна несреќа.
Извор:

Пронајдете не на следниве мрежи: