Фото и Видео:Некогаш најубава жена на светот, а сега како изгледа неможете ни да замислите!

Loading...

Елена Кристенсен некогаш беше најубавата жена на светот, а славата на неа и донесе и настап во музичкиот спот “Wicked Game”Сепак, времето никого не штеди а не ја поштедило ни Елена, кој денес изгледа апсолутно непрепознатливо.

Меѓутоа, пред неколку недели беше “фатена” од папараци, и нејзиниот изглед го шокираше светот, но овој пат не затоа што таа е премногу секси туку проценете зошто сами…

Сепак, времето никого не штеди а не ја поштедило ни Елена, кој денес изгледа апсолутно непрепознатливо.

loading...
Loading...