Фото: Има 55 години, а погледнете како изгледа!

Таа веќе наполни 55 години, а сеуште е вистинска секс бомба. Кој и да ја види, нема шанси да и даде 55 години. 
Во бели бикини и затегнато тело, холивудската актерка Шерон Стоун ги изненади папараците и сите оние околу неа. 
Уште од времето на филмот „Basic Instinct“ таа беше на листата на најсексипилни актерки кои секогаш изненадува со својот изглед. 
Па, и денес на свои 55 години таа е една од најпосакуваните жени во светот, каде што секој маж сака да има ваква жена покрај себе. Кој и да ја види, нема шанси да и даде 55 години. 
Во бели бикини и затегнато тело, холивудската актерка Шерон Стоун ги изненади папар

Пронајдете не на следниве мрежи: