Фото: Ирина Шајек покажа повеќе од што планираше

Моменатлно една од најубавите и најпосакуваните девојки на планетата земја, манекенката Ирина Шајек, позната како девојка на фудбалерот Кристијано Роналдо, на својот фејсбук профил објави фотографија која многу брзо се прошири низ целиот свет.
На оваа фотографија, убавицата позира во прекрасен бел фустан со длабоко деколте, заедно со својот омилен фотограф Мареј Тестин.
 
 
Фотографијата е сликана од страна, и благодарение на длабокиот отвор на деколтето, Ирина доби фотографија која открива многу повеќе од што треба. 
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

Пронајдете не на следниве мрежи: