Фото: Испила десет коктели нема да ви се верува што и се случило потоа!

Џејд Динсдеј(18) од Велика Британија, доживеала три срцеви удари откако испила на екс десет коктели познати како &bdqu

Пронајдете не на следниве мрежи: