Фото: Избрана најубавата Мис на Македонија во Струмица

Струмица ја избра најубавата Мис на Македоонија.
Вчеравечер на „Љебљебиџиска улица“ во Струмица се одржа Мис на Македонија за 2

Пронајдете не на следниве мрежи: