Фото: Ја гризнало куче за задникот, па се пофали на Инстаграм!

Погледнете ја фотографијата…Ѕвездата на серијата „Girls“ се попознатата млада актерка Лена Дунхам најверојатно ужива да провоцира.
Таа на својот Инстаграм профил објави бизарна фотографија од својот задник откако ја гризнало куче и ги шокираше фановите.
Лена кучето Ламби, неодамна го земала од азил, а тоа имало проблем да се прилагоди во новото опкружување и случајно ја гризнало својата сопственичка за задник. Ѕвездата на серијата „Girls“ се попознатата млада актерка Лена Дунхам најверојатно ужива да провоцира.
Таа на својот Инстаграм

Пронајдете не на следниве мрежи: