ФОТО: Јована тотално непрепознатлива!

Loading...

По скандалозниот развод, таа во целост се промени.Поранешната учесничка во ријалити шоуто „Фарма“, Јована Николиќ, која стана популарна поради краткотрајниот брак и бурниот развод од Даниел Алибабиќ, сега повторно успеа да го привлече вниманието на себе.
Овојпат не направи скандал, туку само ја промени фризурата поради која речиси не личи на себе.
Поранешната учесничка во ријалити шоуто „Фарма“, Јована Николиќ, која стана популарна поради краткотрајниот брак и бурниот развод од Да

loading...
Loading...