Фото: КАДАР НА МЕСТО! Севе му го покажа задникот на камерманот!

Loading...

Заводливата пејачка им ја разбуди фантазијата на фановите…Поп дивата Северина ги воодушеви своите фанови кога на Инстаграм сподели фотографија со задникот во прв план.
Заводливата пејачка им ја разбуди фантазијата на фановите, а за фотката доби само комплименти од фановите.
Како изгледа кога Севе ќе го заврти задникот накај камерата погледнете на следната страна:

 
Поп дивата Северина ги воодушеви своите фанови кога на Инстаграм сподели фотографија со задникот во прв план.
Заводливата пеја

loading...
Loading...