Фото: Како изгледа Даниела Мартиновиќ без грам шминка?!

Loading...

Таа направи селфи по утринскиот тренинг и го покажа својот лик без грам шминка.Хрватската пејачка Данијела Мартиновиќ на својот профил на „Фејсбук“ објави фотографија за самопромовирање.
Таа направи селфи по утринскиот тренинг и го покажа својот лик без грам шминка.
– Тренингот заврши, напиша во описот на фотографијата, а обожавателите имаа само пофални коментари, дека изгледа подобро од кога било.
 

Хрватската пејачка Данијела Мартиновиќ на својот профил на „Фејсбук“ објави фотографија за самопромовирање.
Таа направи селфи п

loading...
Loading...