Фото: Како изгледа Ева Лонгорија мртва пијана?

Loading...

Познатата холивудска актерка на која сите и завидуваат поради изгледот и сексипилот е фатена мртва пијана. „Очајната домаќинка“ Ева Лонгорија на својот официјален Фејсбук профил објави фотографија на која се гледа дека е мртва пијана. 
Таа е во друштво на својата прекрасна пријателка од Мексико. 
На објавената фотографија, Лонгорија напишала:
„Премногу текила во друштво со мојата пријателка од Мексико“. 

 
Двете изгледаат прекрасно иако се во различна положба на своето „пијанство“ од мексиканската текила. 
„Очајната домаќинка“ Ева Лонгорија на својот официјален Фејсбук профил објави фотографија на која се гледа дека е мртва пијана. 

loading...
Loading...