Фото: Како изгледа лускузната вила на Цеца во Кипар?

Loading...

Покрај куќата на Дедиње, ултра популарната Светлана Цеца Ражнатовиќ има вила во Аја Напи на Кипар каде летува секоја година.
Пријателите на

loading...
Loading...