Фото: Како изгледаат скопјанки на +40 степени?!

Без разлика на временските услови и тропските температури во главниот град, скопјанки успеваат да изгледаат дотерани и средени секогаш. Без разлика на временските услови и тропските температури во главниот град, скопјанки успеваат да изгледаат дотерани и средени секогаш.
Објективот на Македонската информативна агенција денеска регистрирала еден “куп“ девојки кои низ центарот на Скопје се шетале облечени во лесна, лежерна и модерна облека. 
Погледнете ја галеријата на ТЗМ.МКБез разлика на временските услови и тропските температури во главниот град, скопјанки успеваат да изгледаат дотерани и

Пронајдете не на следниве мрежи: