Фото: Како изгледала мисицата Деспина од Штип како матурантка

Loading...

Погледнете!Деспина Царева (20) од Штип победи на еден од полуфиналните избори од турнејата Мис на Македонија 2013 година за Мис Глоуб, која крена прашина и беше топ тема на повеќе социјални мрежи.
Овој пат твитерџиите објавија фотографија од мисицата како матурантка.
Извор: kurir.mkДеспина Царева (20) од Штип победи на еден од полуфиналните избори од турнејата Мис на Македонија 2013 година за Мис Г

loading...
Loading...