Фото: Како одат скопјани на одмор во Охрид?!

Вечните препирки помеѓу скопјани и охриѓани немаат крај. Како едни скопјани се спремиле за одмор во Охрид, погледнете на фотогеафиите.

Пронајдете не на следниве мрежи: