Фото: Како помина првата вечер од Вино-Скоп 2014

Вчеравечер, на плоштадот „Карпошово востание“ до Камениот мост, со настапите на Дј Тина, етно метал бендот Хроматик Поинт и браќата Тав

Пронајдете не на следниве мрежи: