Фото: Како скопјани се забавуваа на првата вечер од Пиволенд?

Вчеравечер, на Скопското кале, почна шестото издание на Гурманскиот викенд со пиво „Пиволенд 2013“, Манифестација што се одржува под по

Пронајдете не на следниве мрежи: