ФОТО: Каков подарок му даде Софија Вергара на својот партнер за роденден?

Loading...

Освен што се колеги, Софија и Џо сѐ повеќе време поминуваат заедно, а роденденот на познатиот актер го прославија на Хаваите.Холивудската актерка Софија Вергара, му го честиташе роденденот на својот партнер Џо Манганело на социјалната мрежа WhoSay.
Освен што делуваат заљубено, тие сѐ почесто заеднички го поминуваат времето.
„Среќен, среќен роденден на мојата љубов и најдобриот пријател. На оној кој успева да ме насмее како луда. Имај здрава и прекрасна година“, му порачала Вергара.
Инаку, тие се во врска веќе шест месеци, но се чини дека сѐ повеќе се заљубуваат еден во друг.
Џо и Софија го прославија роденденот во интимна атмосфера на Хаваите.
Холивудската актерка Софија Вергара, му го честиташе роденденот на својот партнер Џо Манганело на социјалната мрежа WhoSay.
Освен што делув

loading...
Loading...