Фото: Каква пица сакате? Тевез, Волкот, Руни, Џерард…?

Тевез, Волкот, Руни, Џерард… Ова се пиците кои ги нуди во своето мени една пицерија во Лондон.
Најскапа на менито е пицата која го носи името на Вејн Руни, фудбалерот на Манчестер Јунајтед, истата чини 9,75 фунти.
Интересен начин да се привлечат љубителите на пица, зарем не?   
Фото/Извор: www.telegraf.rsТевез, Волкот, Руни, Џерард… Ова се пиците кои ги нуди во своето мени една пицерија во Лондон.

Пронајдете не на следниве мрежи: